O nás

Historie společnosti:

VVM – IPSO s.r.o. je ryze česká strojírenská společnost založená v roce 1998 ve městě Fulnek. V prvopočátku se společnost zabývala dvěma činnostmi, strojírenskou výrobou a prodejem velkokapacitní průmyslové prádelenské technologie. Prodej prádelenské technologie byl ukončen v roce 2015.

Současnost:

Specializujeme se na komplexní strojírenskou výrobu, převážně pro export.

K výrobě používáme moderní technologie, které zaručují rychlou, flexibilní a profesionální realizaci zakázek.

Velmi významnou předností naší společnosti je zpracování plechů o max. rozměrech 6000×2000×25 mm na CNC laserových strojích BYSTRONIC a TRUMPF.

Ke svařování máme k dispozici robotická pracoviště. Můžeme vyrábět od malých až po velké svařence, které mohou mít až 10 m délky a hmotnost až 12 t. K ručnímu svařování máme odborný a kvalifikovaný personál na vysoké úrovni.

Zajišťujeme obrábění na moderních CNC strojích, včetně obrábění na horizontální vyvrtávačce.

Komplexnost zpracování zakázek doplňuje naše nabídka veškerých povrchových úprav jako jsou tryskání, žárové zinkování, galvanické zinkování, mokré lakování a práškování s povrchovou předúpravou zinečnatého fosfátu, atp.

Provádíme také kompletaci a montáž výrobků do finální podoby.

Pro svou činnost využíváme výhradně vlastní výrobní haly ve Fulneku a v Jerlochovicích. 

Na celkové ploše 44.000 m² zaměstnáváme zhruba 240 pracovníků. Díky své strategické poloze na trase Ostrava – Olomouc je naše firma snadno dosažitelná jak pro silniční, tak pro železniční a leteckou dopravu.

Společnost VVM – IPSO s.r.o. je schopna realizovat náročnou velkosériovou výrobu i pružně reagovat na rozmanité požadavky malosériové produkce. 

Cílem společnosti je nabídnout zákazníkům komplexní servis technologických služeb s nejvyšší precizností a v příznivých cenách.

Produkty vyrábíme v nejvyšší kvalitě a v přesných termínech.

Ve výrobě uplatňujeme a dodržujeme zavedený systém managementu kvality podle normy ISO 9001. Pro proces svařování jsme certifikováni podle ČSN EN ISO 3834-2. Splňujeme předpoklady pro svařování a kompletaci širokého spektra výrobků.

Svým zaměstnancům zajišťujeme kvalitní pracovní podmínky, dbáme na bezpečnost a ochranu, která je zajištěna také pomocí rekuperačních a filtračních jednotek ve všech výrobních halách.

Šetříme životní prostředí, spolupracujeme se společností EKO-KOM a dalšími obdobnými ekologickými organizacemi.

Dlouhodobě podporujeme neziskové a příspěvkové spolky a organizace z blízkého okolí.

https://goo.gl/maps/G4yg37WJLMz3yNDV7

https://goo.gl/maps/KwHoFt1pq6aW1Mbd8

Objednat